Aktuálně 50364 nabídek práce!

Nabídka práce: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/KYNĚ, České Budějovice

Pozice:
OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/KYNĚ
Zaměstnavatel:
PRAKTIC spol. s r. o.
IČO:
15770303
Oblast (okres, kraj):
České Budějovice
Obor práce:
Finance
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ne
Mzda:
25000
Popis práce:

PP na dobu určitou s možností prodloužení.
Požadujeme: ŘP sk. B + schopnost cestovat 3-4 dny v týdnu, dobré vystupování, znalost MS Office, samostatnost a zodpovědnost.
Náplň práce: obchodní zastupování společnosti, monitoring veřejných zakázek a výběrových řízení, vyhotovování cenových nabídek a příprava podkladů pro VŘ, zákaznická a technická podpora, vyhledávání nových obchodních příležitostí.
Zaměstnanecké výhody: stravenky, příspěvek na PP a ŽP, služební vůz.
V případě zájmu zašlete životopis na uvedený e-mail.

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
Bc. Petr Forst
Telefon:
602 203 484
Počet zobrazení inzerátu:
35×